JUST FASHION CREATIVE DESIGN STUDIO             TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI MODA TASARIM ŞİRKETİ            Tel: 0216 469 71 50 (Pbx)   Mobile: 0532 433 44 72 - 0532 617 11 76

MODELİST

Just Fashion Moda Tasarım 1999 yılında ödüllü tasarımcı Ebru Küçükselvi tarafından kurulmuş modelistlik hizmetleride veren bir Moda Tasarım Firmasıdır.

Just Fashion, Türkiye'nin en donanımlı moda tasarım firmasıdır. Bünyesinde 15 kişilik modelist ve tasarım ve dikim ekibi barındıran Just Fashion, müşterilerinin çalıştığı bölge, ve yaş gurubuna yönelik koleksiyonlar hazırlamakta ve bu koleksiyonları atölye çalışmaları yapılmış dikili ürün olarak müşterilerine sunmaktadır.

Just fashion her sene yurtdışındaki, Paris - Text World, Paris - Premier Vision, Amsterdam - Kleine Fabriek, Milano Unica International fuarlarına katılımcı olarak katılarak vizyonunu geliştirmekte ve en son trendleri sizler için yakından takip etmektedir.

Gelin Yurtiçinde ve Yurtdışında pek çok firmaya tasarım ve koleksiyon desteği veren Just Fashion ekibiyle sizde tanışın, Koleksiyonum ne olacak diye düşünmeyin...

Just Fashion

 JUST FASHION SHOWROOM

United Kingdom gambling bonuses - gbetting.co.uk